Дякуємо за довіру
Ми будемо надсилати Вам тільки найактуальнішу інформацію
Заявка успішно відправлена
Менеджер скоро зв'яжеться з вами!
Забронювати номер

Найкрасивіші водоспади України

Україна — неймовірна країна, яка захоплює розмаїттям ландшафтів і природних красот. Водоспади, річки, ліси, гірські масиви ваблять туристів. Наприклад, якщо ви відпочиваєте в Карпатах, можна підкорити Говерлу, відвідати озеро Молодості в Буковелі або помилуватися одним із каскадів, що спускаються з гір. Пропонуємо ознайомитися з найкрасивішими водоспадами країни.

Природа, Путешествовать, Исследование

Шипіт

Щоб побачити дивовижні водоспади Західної України, відвідайте Шипіт. Він розташований у селі Пилипець. Водоспад бере свій початок із гірського джерела на висоті 1598 метрів. Невеликий потік Площанка поступово утворює численні каскади, що спадають донизу з 14-метрової висоти.

Помилуватися чудовим видовищем приїжджають туристи в будь-яку пору року. Поруч із мальовничим водоспадом працює крісельний підйомник, тож насолодитися неймовірною панорамою можна не лише знизу. Зверху відкривається чудовий краєвид на Боржавський хребет. Тут же розташована колиба, де можна випити трав'яного чаю або кави.

Водопад, Падение, Epic, Природа, Свет

Ялинський водоспад

Якщо ви хочете побачити найбільший водоспад України, відвідайте Ялинський. Він також розташований у Закарпатті. Водоспад вражає своєю міццю та красою. Його висота сягає 25 метрів. Дістатися до нього не так просто, як до Шипоту. Відправною точкою маршруту краще обрати Ділове, а далі рухатися до Мармароського масиву. Ще один цікавий факт — саме в Діловому розташований офіційний центр Європи. 

Водоспад розташований у Рахівських горах із доволі крутими спусками та підйомами, тож потурбуйтеся про зручний одяг і комфортне взуття. А витрачені зусилля цілковито компенсує краса навколо. 

Скакало

Якщо мета вашого відпочинку — водоспади України, Карпати — місце, куди рекомендуємо вирушити насамперед. Тут, в урочищі Нижнє Грабовище, поруч із Чинадієвим протікає Скакало. Він вважається гідрологічною пам'яткою і утворився на місці виходу на поверхню землі вулканічних порід. Вода спадає з вершин каскадами заввишки понад 4 метри. Здається, що вона перестрибує з каменя на камінь поки не досягає землі, тому водоспад отримав таку кумедну назву.

Женецький водоспад

Вас цікавлять найкращі водоспади України? Тоді варто відвідати Женецький водоспад в Івано-Франківській області. Він протікає поміж карпатських хребтів Явірник і Хом'як-Синяк, поруч із селом Татарів. Каскад знаходиться на території національного парку. Помилуватися, як з гір падають тонни води, приїжджають тисячі туристів. Навколо водоспаду організовано оглядові майданчики, стежки з поручнями, що дають змогу підійти до водоспаду ближче.

Джуринський водоспад

Ще одне диво природи розташоване в Тернопільській області. Водоспад спадає трьома каскадами загальною висотою понад 16 метрів. Він розташований на річці Джурин, що протікає біля сіл Устечко та Нирків. Тутешня місцевість вважається однією з наймальовничіших у країні.

Пробій

Усі водоспади України красиві, але кожен із них цікавий по-своєму. Під час відпочинку в Яремче можна помилуватися каскадом Пробій, його також називають Яремчанським. Він являє собою кілька каскадів із перепадами висот до 8 метрів. Але в цьому випадку висота не так вражає, як міць водного потоку. Водоспад зручно оглядати з мосту. Гостей тут завжди багато, оскільки це один із популярних туристичних центрів Карпат.

Природа, Водопад, Альпы, Лес

Манявський водоспад

Другий за величиною каскад країни розташований в Івано-Франківській області, в селі Манява. Його висота сягає 18 метрів. Крім огляду водоспаду, у селі цікаво відвідати скит XVII століття з цілющим джерелом. Крім того, подорож сподобається екотуристам — поруч із водоспадом розташована річкова долина, яка вражає мальовничими пейзажами. 

Шолоховський водоспад

Список «Водоспади України» був би неповним без Шолоховського каскаду. Його також називають Токівським. Пам'ятка розташована в Дніпропетровській області. Каскад виник тисячі років тому на виступах червоного граніту. Водоспад прекрасний будь-якої пори року, але особливо дивовижний вигляд він має навесні, коли найбільш повноводний. 

Тепер ви познайомилися з найгарнішими водоспадами України і зможете спланувати поїздку на найближчі вихідні чи відпустку. Враження від відпочинку будуть гарантовано яскравими та приємними!

;