Дякуємо за довіру
Ми будемо надсилати Вам тільки найактуальнішу інформацію
Заявка успішно відправлена
Менеджер скоро зв'яжеться з вами!
Забронювати номер

Карта трас: Буковель для початківців і досвідчених лижників

Буковель — курорт України, який щороку приймає тисячі туристів. Особливо він стає популярним у період із грудня до початку квітня — саме на цей час припадає гірськолижний сезон, коли схили заповнюються лижниками та сноубордистами. На курорті створено ідеальні умови для активного відпочинку: розвинена інфраструктура, безліч схилів, затишні готелі із задоволенням приймають гостей.

Якщо ви вперше збираєтеся на відпочинок, буде корисно дізнатися скільки трас у Буковелі та кому вони підходять. Втім, досвідченим туристам також корисно освіжити інформацію, оскільки кількість спусків для катання зростає з кожним роком. На сьогодні їх вже 62, але всі вони відрізняються між собою висотою та рівнем складності. Одні підходять для новачків, інші — для впевнених лижників. 

Загальні відомості про гірськолижні траси курорту

Загальна протяжність гірськолижних маршрутів сягає 68 км. Легко зорієнтуватися та вибрати відповідний допоможе карта спусків Буковель. Згідно з нею, на курорті 62 лінії різного рівня складності:

 • 12 — для новачків, маркуються синім кольором;

 • 42 — для впевнених лижників, "червоні";

 • 8 — для професіоналів та екстремалів. Маркуються чорним кольором. 

Останні категорично не підходять і навіть небезпечні для тих, хто вперше став на лижі. 

Протяжність найдовшого маршруту сягає 2132 метри. Крім того, є траси, призначені для дітей. Вони також підходять дорослим новачкам. Усі маршрути об'єднані спільною системою підйомників, тому користуватися ними можна за єдиним скіпасом.

Free photo person skiing in the mountains

Траси для сноубордингу та лиж на курорті облаштовано на заздалегідь підготовлених схилах, які обладнано ратраками та сніговими гарматами. Тож протягом усього сезону сніговий покрив стабільний і дає змогу отримати задоволення від відпочинку. 

На курорті Буковель траса для новачків розташована біля підніжжя, а також на горах Чорна Клева та Буковель. Досвідченим лижникам рекомендуємо вирушити на Довгу, Буковель і Чорну Кльову. 

Зверніть увагу! Якщо ви приїхали на відпочинок, не варто переоцінювати свої сили. Інструктори рекомендують починати з простих трас і поступово виходити на складніші лінії, якщо ви вже почуваєтеся впевнено.  

Гірськолижний Буковель: схема трас

Детальна карта дає можливість оцінити розташування схилів і підйомників. Щоб легше розібратися з нюансами, всі маршрути пофарбовані у свої кольори:

 • сині — це на курорті Буковель траси для початківців без особливих навичок катання. Також вони підходять для дітей;

 • червоні — маршрути середньої та високої складності з окремими небезпечними ділянками. Їх вибирають досвідчені лижники;

 • чорні — місця для екстремалів і професіоналів. Вони категорично не підходять новачкам.

Free photo men snowboard in extreme winter sport adventure generative ai

Крім гірськолижних ліній, також на схемі позначено траси для фрірайду та санчат. Крім колірного позначення, дізнатися про складність того чи іншого маршруту можна за вебкамерами, де в режимі реального часу легко спостерігати за спуском лижників, оцінити популярність траси та її складність. 

Підйомники курорту

Усі підйомники Буковеля працюють із 7:30 до 19:30. Однак не всі маршрути відкриті до відвідування аж до закриття, а лише добре освітлені, які підходять для катання в темний час доби. Отримати детальну інформацію можна на касі або ж запам'ятати, що вечірні спуски можливі на трасах 7А, 1А і 2А. Загалом на курорті працюють:

 • 1 бугель;

 • 15 двомісних і чотиримісних підйомників крісельного типу;

 • мультиліфти, розташовані поруч із простими маршрутами.

Щоб дістатися до навчальних спусків, Буковель пропонує скористатися підйомниками 1, 7 або 15.

Free photo skiers on the ski lift riding up at ski resort

Прокат і обслуговування лижного спорядження 

На території гірськолижного комплексу функціонують 16 пунктів прокату лижного спорядження. У них представлено комплекти з колекцій провідних світових брендів, таких як Fischer, Rossignol, Salomon, HEAD і Alpina. Весь асортимент спорядження поділено на кілька категорій відповідно до класу та стану: 

 • Категорія А — висококласне спорядження, що має попит у досвідчених лижників і професіоналів. 

 • Категорія B — містить якісні нові моделі та колекції 2–3-річної давності. Лижі в цій групі менш жорсткі, ніж у категорії А, й ідеально підходять досвідченим лижникам і тим, хто високо оцінює свій рівень катання. 

 • Категорія C — це спорядження з колекцій 3–5-річної давності, що є оптимальним вибором за співвідношенням «ціна-якість».

 • Категорії D1 і D2 — дитяче гірськолижне спорядження. D1 складається з нових моделей та зразків колекцій 2–3-річної давності, а D2 — лижі 3–5-річної давності. 

 

Все спорядження проходить регулярне технічне обслуговування, що гарантує комфорт і безпеку під час катання. Вибравши відповідну модель, ви отримаєте задоволення від активного відпочинку на курорті Буковель, траси якого гарантують ідеальні умови для катання.

;